Total: 19 Property
1
2
CARIBBEAN COAST PH 02 TWR 06
Tung Chung
Saleable:
729 ft²
Price:
8.800M @$12,071/SA
Room:
3, Bathroom:2
2026-05-23
Property No.: 1843510
SEAVIEW CRESCENT BLK 02
Tung Chung
Saleable:
506 ft²
Rent:
$17,000 @$34/SA
Room:
2, Bathroom:1
2026-05-23
Property No.: 1843500
CENTURY LINK PH 01 TWR 06B
Tung Chung
Saleable:
471 ft²
Rent:
$18,000 @$38/SA
Room:
2, Bathroom:1
2026-05-23
Property No.: 1843460
KOL
CENTURY LINK PH 01 TWR 06A
Tung Chung
Saleable:
461 ft²
Price:
6.600M @$14,317/SA
Room:
2, Bathroom:1
2026-05-21
Property No.: 1832216
KOL
CENTURY LINK PH 01 TWR 03A
Tung Chung
Saleable:
595 ft²
Price:
8.330M @$14,000/SA
Room:
3, Bathroom:2
2026-05-21
Property No.: 1789718
KOL
CENTURY LINK PH 01 TWR 03A
Tung Chung
Saleable:
463 ft²
Rent:
$17,000 @$37/SA
Room:
2, Bathroom:1
2026-05-21
Property No.: 1839838
KOL
TUNG CHUNG CRESCENT BLK 09
Tung Chung
Gross:
1,102 ft²
Saleable:
821 ft²
Rent:
$26,000 @$32/SA
Room:
4, Bathroom:2
2026-05-21
Property No.: 1821252
VR
KOL
CARIBBEAN COAST PH 03 TWR 11
Tung Chung
Gross:
735 ft²
Saleable:
548 ft²
Price:
6.500M @$11,861/SA
Room:
2, Bathroom:1
2026-05-21
Property No.: 1782316
KOL
CARIBBEAN COAST PH 03 TWR 12
Tung Chung
Gross:
884 ft²
Saleable:
647 ft²
Price:
7.200M @$11,128/SA
Room:
3, Bathroom:1
2026-05-21
Property No.: 1751149
KOL
CARIBBEAN COAST PH 03 TWR 12
Tung Chung
Gross:
749 ft²
Saleable:
565 ft²
Rent:
$18,000 @$32/SA
Room:
1, Bathroom:1
2026-05-21
Property No.: 1828126
KOL
1
2
最小
500
1,000
1,500
2,000
2,500
3,000
3,500
4,000
4,500
5,000
最大
500
1,000
1,500
2,000
2,500
3,000
3,500
4,000
4,500
5,000
10,000
10,000 >
售價 (HK$)
最小
500 萬
1000 萬
1500 萬
2000 萬
2500 萬
3000 萬
3500 萬
4000 萬
4500 萬
5000 萬
5500 萬
6000 萬
8000 萬
1.0 億
最大
500 萬
1000 萬
1500 萬
2000 萬
2500 萬
3000 萬
3500 萬
4000 萬
4500 萬
5000 萬
5500 萬
6000 萬
8000 萬
1.0 億 >
租金 (HK$)
最小
5000
10000
15000
20000
25000
30000
35000
40000
45000
50000
70000
100000
最大
5000
10000
15000
20000
25000
30000
35000
40000
45000
50000
70000
100000
房間
最少
1
2
3
4
5
最多
1
2
3
4
5
浴室
最少
1
2
3
4
5
最多
1
2
3
4
5
車位
最少
1
2
3
4
5
最多
1
2
3
4
5