Tung Chung
Gross: 681 ft²
Saleable: 518 ft²
Rent: $22,500 @$43/SA
Price: 7.800M @$15,058/SA
Room: 2, Bathroom:1
Mortgage
add save
Tung Chung
Gross: 834 ft²
Saleable: 638 ft²
Price: 7.680M @$12,038/SA
Room: 2, Bathroom:1
Mortgage
add save
KOL
Tung Chung
Gross: 1,202 ft²
Saleable: 896 ft²
Price: 11.680M @$13,036/SA
Room: 3, Bathroom:2
Mortgage
add save
KOL
Tung Chung
Saleable: 484 ft²
Rent: $18,500 @$38/SA
Room: 2, Bathroom:1
add save
KOL
Tung Chung
Gross: 766 ft²
Saleable: 562 ft²
Price: 8.000M @$14,235/SA
Room: 2, Bathroom:1
Mortgage
add save
Tung Chung
Saleable: 671 ft²
Price: 8.200M @$12,221/SA
Room: 2, Bathroom:1
Mortgage
add save
Tung Chung
Gross: 695 ft²
Saleable: 485 ft²
Price: 6.800M @$14,021/SA
Room: 2, Bathroom:1
Mortgage
add save
Tung Chung
Saleable: 572 ft²
Price: 6.730M @$11,766/SA
Room: 3, Bathroom:1
Mortgage
add save
KOL
Tung Chung
Saleable: 468 ft²
Price: 5.900M @$12,607/SA
Room: 2, Bathroom:1
Mortgage
add save
VRKOL
Tung Chung
Saleable: 741 ft²
Price: 8.800M @$11,876/SA
Room: 2