|
Tung Chung
Gross: 680 ft²
Saleable: 495 ft²
Rent: $16,300 @$33/SA
Price: 5.350M @$10,808/SA
Room: 2, Bathroom:1
|
2026-05-16
Property No.: 1835664
|
VRKOL
|
|
Tung Chung
Gross: 884 ft²
Saleable: 647 ft²
Rent: $20,000 @$31/SA
Price: 7.000M @$10,819/SA
Room: 3, Bathroom:1
|
2026-05-16
Property No.: 1836316
|
KOL
|
|
Tung Chung
Gross: 690 ft²
Saleable: 520 ft²
Price: 5.800M @$11,154/SA
Room: 2, Bathroom:1
|
2026-05-16
Property No.: 1842056
|
KOL
|
|
Tung Chung
Saleable: 495 ft²
Price: 7.080M @$14,303/SA
Room: 2, Bathroom:1
|
2026-05-16
Property No.: 1842048
|
|
|
Tung Chung
Saleable: 945 ft²
Rent: $31,000 @$33/SA
Room: 4, Bathroom:2
|
2026-05-14
Property No.: 1837682
|
KOL
|
|
Tung Chung
Saleable: 483 ft²
Price: 7.100M @$14,700/SA
Room: 1, Bathroom:1
|
2026-05-14
Property No.: 1833942
|
KOL
|
|
Tung Chung
Saleable: 445 ft²
Rent: $17,500 @$39/SA
Price: 6.100M @$13,708/SA
Room: 1, Bathroom:1
|
2026-05-14
Property No.: 1833946
|
KOL
|
|
Tung Chung
Saleable: 480 ft²
Rent: $17,500 @$36/SA
Price: 6.500M @$13,542/SA
Room: 2, Bathroom:1
|
2026-05-14
Property No.: 1835042
|
|
|
Tung Chung
Gross: 864 ft²
Saleable: 636 ft²
Price: 6.800M @$10,692/SA
Room: 3, Bathroom:1
|
2026-05-14
Property No.: 1810898
|
|
|
Tung Chung
Saleable: 595 ft²
Price: 8.500M @$14,286/SA
Room: 3, Bathroom:2
|
2026-05-14
Property No.: 1835804
|
KOL
|
|