|
Tung Chung
Gross: 1,154 ft²
Saleable: 868 ft²
Rent: $26,500 @$31/SA
Room: 3, Bathroom:2
|
2026-05-21
Property No.: 1842028
|
KOL
|
|
Tung Chung
Saleable: 1,196 ft²
Price: 15.500M @$12,960/SA
Room: 3, Bathroom:3
|
2026-05-21
Property No.: 1841758
|
|
|
Tung Chung
Saleable: 1,035 ft²
Price: 12.700M @$12,271/SA
Room: 2, Bathroom:3
|
2026-05-21
Property No.: 1841756
|
|
|
Tung Chung
Gross: 1,274 ft²
Saleable: 970 ft²
Price: 11.500M @$11,856/SA
Room: 3
|
2026-05-21
Property No.: C001369
|
|
|
Tung Chung
Gross: 1,102 ft²
Saleable: 821 ft²
Price: 9.000M @$10,962/SA
Room: 3, Bathroom:3
|
2026-05-21
Property No.: 1629792
|
|
|
Tung Chung
Gross: 1,651 ft²
Saleable: 1,229 ft²
Price: 13.800M @$11,229/SA
Room: 2, Bathroom:2
|
2026-05-21
Property No.: 1735213
|
|
|
Tung Chung
Saleable: 1,033 ft²
Price: 13.500M @$13,069/SA
Room: 3, Bathroom:3
|
2026-05-21
Property No.: 1616715
|
|
|
Tung Chung
Gross: 696 ft²
Saleable: 485 ft²
Rent: $17,000 @$35/SA
Room: 2, Bathroom:1
|
2026-05-21
Property No.: 1839118
|
KOL
|
|
Tung Chung
Gross: 980 ft²
Saleable: 749 ft²
Price: 10.000M @$13,351/SA
Room: 2, Bathroom:2
|
2026-05-21
Property No.: 1841750
|
|
|
Tung Chung
Gross: 700 ft²
Saleable: 650 ft²
Rent: $12,000 @$18/SA
Room: 2, Bathroom:1
|
2026-05-21
Property No.: 1829516
|
|
|